BUDA +36 30 773 4155
PEST +36 30 732 6750

Megbízható, gyors laptop szerviz és laptop alkatrész áruház kiemelkedő garanciákkal

Acer Aspire One 531, A150, D150, D250, ZG5 gyári új magyar fehér laptop billentyűzet (AEZG5400040)

Acer Aspire One 531, A150, D150, D250, ZG5 gyári új magyar fehér laptop billentyűzet (AEZG5400040)

Acer Aspire One 531, A150, D150, D250, ZG5 gyári új magyar fehér laptop billentyűzet (AEZG5400040)
Cikkszám
6512
Garancia
12 hónap Csere garancia!
Állapot
Gyári ÚJ
Beszerelés
Ingyenes és megvárható!
Gyors szállítás!
Gyártó:Acer
Gyártói azonosítók:AEZG5400040
9J.N9482.30Q,
Szin:fehér
Nyelv:magyar

Acer Aspire ONE 531

Acer Aspire ONE 531h

Acer Aspire ONE A110-1295

Acer Aspire ONE A110-AB

Acer Aspire ONE A110L

Acer Aspire ONE A110X

Acer Aspire ONE A150-1006

Acer Aspire ONE A150-1029

Acer Aspire ONE A150-1049

Acer Aspire ONE A150-1126

Acer Aspire ONE A150-1249

Acer Aspire ONE A150-1447

Acer Aspire ONE A150-1635

Acer Aspire ONE A150-1890

Acer Aspire ONE A150-Aw

Acer Aspire ONE A150-Bb

Acer Aspire ONE A150L

Acer Aspire ONE A150X

Acer Aspire ONE AOA110-1283

Acer Aspire ONE AOA110-1982

Acer Aspire ONE AOA150-1140

Acer Aspire ONE AOA150-1405

Acer Aspire ONE AOA150-1435

Acer Aspire ONE AOA150-1570

Acer Aspire ONE AOA150-1649

Acer Aspire ONE AOA150-1672

Acer Aspire ONE AOA150-1777

Acer Aspire ONE AOA150-1813

Acer Aspire ONE AOA150-1840

Acer Aspire ONE AOA150-Ab

Acer Aspire ONE AoA110-1295

Acer Aspire ONE AoA110-1588

Acer Aspire ONE AoA110-1722

Acer Aspire ONE AoA150-10

Acer Aspire ONE AoA150-1001

Acer Aspire ONE AoA150-1006

Acer Aspire ONE AoA150-1126

Acer Aspire ONE D150-1Br

Acer Aspire ONE D250-0Br

Acer Aspire ONE D250-1325

Acer Aspire ONE D250

Acer Aspire ONE SP1

Acer Aspire ONE ZG5(Linux)

Acer Aspire ONE ZG5

Acer Aspire ONE ZG8

Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban, használd az alábbi űrlapot:








15.700 Ft

30.000Ft felett ingyenes házhoz szállítással

Raktáron van, azonnal átvehető

Vedd át személyesen budapesti szaküzleteinkben!

1119 Budapest, Fehérvári út 55.

Átvehető: megrendelés esetén 2 munkanap

2db

1135 Budapest, Béke utca 9.

Átvehető: megrendelés esetén 2 munkanap

1db

Rendeld meg házhoz szállítással!

GLS 490 Ft
Ha most megrendeled, akkor a várható kiszállítás: 2016.12.06. kedd

Adatlap nyomtatása




Loader
kosar