Megbízható, gyors laptop szerviz és laptop alkatrész áruház kiemelkedő garanciákkal

Acer Aspire One ZG3, ZG5 kék felső fedél, top case, touchpadel, FAZG5001010

Cikkszám: 13988
Garancia: 3 HÓNAP PÉNZ VISSZAFIZETÉSI GARANCIA!
Állapot: használt
INGYENES szállítás!
Gyártói azonosítókFAZG5001010
GyártóAcer

Acer Aspire ONE A150-1006

Acer Aspire ONE A150-1029

Acer Aspire ONE A150-1049

Acer Aspire ONE A150-1126

Acer Aspire ONE A150-1249

Acer Aspire ONE A150-1447

Acer Aspire ONE A150-1635

Acer Aspire ONE A150-1890

Acer Aspire ONE A150-Aw

Acer Aspire ONE A150-Bb1

Acer Aspire ONE A150-Bb

Acer Aspire ONE A150L

Acer Aspire ONE A150X

Acer Aspire ONE ZG3

Acer Aspire ONE ZG5(Linux)

Acer Aspire ONE ZG5

Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)3990 Ft
Érdeklődöm!
3.990 Ft
(Utolsó ismert ár)

Ez a termék sajnos jelenleg nincsen raktáron egyik üzletünkben sem.

Amennyiben szeretnél vásárolni egy ilyen terméket, kattints az 'ÉRDEKLŐDÖM!' feliratra, hogy mi minél hamarabb beszerezhessük Neked!