Megbízható, gyors laptop szerviz és laptop alkatrész áruház kiemelkedő garanciákkal

Acer Aspire One ZG3, ZG5 kék felső fedél, top case, touchpadel, FAZG5001010

Cikkszám: 13988
Garancia: 3 HÓNAP PÉNZ VISSZAFIZETÉSI GARANCIA!
Állapot: használt

Technikai adatok

Gyártói azonosítókFAZG5001010
GyártóAcer

Acer Aspire ONE A150-1006

Acer Aspire ONE A150-1029

Acer Aspire ONE A150-1049

Acer Aspire ONE A150-1126

Acer Aspire ONE A150-1249

Acer Aspire ONE A150-1447

Acer Aspire ONE A150-1635

Acer Aspire ONE A150-1890

Acer Aspire ONE A150-Aw

Acer Aspire ONE A150-Bb1

Acer Aspire ONE A150-Bb

Acer Aspire ONE A150L

Acer Aspire ONE A150X

Acer Aspire ONE ZG3

Acer Aspire ONE ZG5(Linux)

Acer Aspire ONE ZG5

Kiváltó Termékek

acer-aspire-one-zg3-zg5-laptophoz-hasznalt-fekete-felso-fedel-touchpaddal-fazg5001010Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)3990 Ft
Érdeklődöm!
3.990 Ft
(Utolsó ismert ár)

Ez a termék sajnos jelenleg nincsen raktáron egyik üzletünkben sem.

Amennyiben szeretnél vásárolni egy ilyen terméket, kattints az 'ÉRDEKLŐDÖM!' feliratra, hogy mi minél hamarabb beszerezhessük Neked!