BUDA +36 30 773 4155
PEST +36 30 732 6750

Válts SSD-re most!

Megbízható, gyors laptop szerviz és laptop alkatrész áruház kiemelkedő garanciákkal

Bejelentkezés

Belépek

Használt laptopok garanciával

Állás lehetőségek

Keressük a legjobb laptop alkatrész értékesítő munkatársakat

Kik vagyunk?

A Laptophardware Kft. 2010 januárjában alapított, 100% magyar tulajdonban lévő vállalkozás.
Megalakulásunk óta dinamikusan fejlődünk és több, mit 100.000 elégedett ügyfelünk van.
2013 óta piacvezető vállalat a hazai laptop alkatrész kereskedelemben.
2014 óta a Laptophardware a legnagyobb márkafüggetlen, lakossági, garancián túli laptop szerviz Magyarországon.

Küldetésünk:

Mi a Laptophardware-nél törekszünk arra, hogy a legjobb laptop szerviz legyünk Magyarországon.
Szakképzett kollégáink úgy bánnak laptopokkal, mintha az a sajátjuk lenne, hiszen tudjuk, hogy egy fantasztikusan működő laptop kulcs az üzleti sikerhez és a mindennapi boldogsághoz.

Amit adunk Neked:

  • Hosszútávú nyugodt, biztos munkahely.
  • Előrelépési lehetőség.
  • Kulturált munkakörnyezet.
  • Folyamatos tudás fejlődés.
  • Prémium rendszer.
  • Céges rendezvények.
  • Utazás támogatás.
  • Magas jövedelem: nettó 200.000Ft

Amit kérünk Tőled cserébe:

  • Bolti értékesítés laptop alkatrész szaküzletben (laptop szervizben)
  • Az üzletbe bejövő Ügyfelek kiszolgálása.
  • Bejövő megrendelések kezelése.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon és e-mailen.
  • Raktárkészlet kezelése, bevételezés.

Csak akkor jelentkezz, ha tisztában vagy a következő kifejezésekkel:
RAM, HDD, SSD, LCD és egy jó csapathoz szeretnél tartozni!

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: Budapest XI. vagy XIII. kerület

Munkavégzés ideje: H-P: 8:45  -  18:15-ig

Munkaviszony módja: Főállású, teljes munkaidős bejelentett
Havi nettó kezdő fizetés: 200.000 Forint

Csatlakozz Te is Magyarország legnagyobb márkafüggetlen laptop szervizéhez.

Ragadj billentyűzetet és küld el az Önéletrajzodat ide: allas@laptophardware.hu

Loader
kosar