BUDA +36 30 773 4155
PEST +36 30 732 6750

Megbízható, gyors laptop szerviz és laptop alkatrész áruház kiemelkedő garanciákkal

Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)

Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)

Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)
Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)
Acer Aspire One ZG3, ZG5 laptophoz használt fekete felső fedél touchpaddal (FAZG5001010)
Cikkszám
7557
Garancia
3 HÓNAP PÉNZ VISSZAFIZETÉSI GARANCIA!
Állapot
Használt
Beszerelés
2.000Ft
Gyors szállítás!
Gyártó:Acer
Gyártói azonosítók:FAZG5001010

Acer Aspire ONE A150-1006

Acer Aspire ONE A150-1029

Acer Aspire ONE A150-1049

Acer Aspire ONE A150-1126

Acer Aspire ONE A150-1249

Acer Aspire ONE A150-1447

Acer Aspire ONE A150-1635

Acer Aspire ONE A150-1890

Acer Aspire ONE A150-Aw

Acer Aspire ONE A150-Bb1

Acer Aspire ONE A150-Bb

Acer Aspire ONE A150L

Acer Aspire ONE A150X

Acer Aspire ONE ZG3

Acer Aspire ONE ZG5(Linux)

Acer Aspire ONE ZG5

Ha kérdésed van a termékkel kapcsolatban, használd az alábbi űrlapot:








3.990 Ft

30.000Ft felett ingyenes házhoz szállítással

Raktáron van, azonnal átvehető

Vedd át személyesen budapesti szaküzleteinkben!

1119 Budapest, Fehérvári út 55.

Átvehető: megrendelés esetén 2 munkanap

1135 Budapest, Béke utca 9.

Átvehető: ma 9-18-ig

1db

Rendeld meg házhoz szállítással!

GLS 990 Ft
Ha most megrendeled, akkor a várható kiszállítás: 2016.12.12. hétfő

Adatlap nyomtatása

Kompatibilis termékek

Acer Aspire One ZG3, ZG5 fehér felső fedél, top case, touchpadel, FAZG5001010
Állapot:
Használt
Készlet:
Fehérvári u.
2 db
Béke u.
0 db
Acer Aspire One ZG3, ZG5 kék felső fedél, top case, touchpadel, FAZG5001010
Állapot:
Használt
Készlet:
Fehérvári u.
1 db
Béke u.
0 db



Loader
kosar